Mapowanie pomieszczeń [temperatura]

Dostępność usługi: Usługa dostępna - wypełnij formularz poniżej
Czas realizacji usługi: Raport do 14 dni od wykonania pomiarów
Cena brutto: 3 936,00 zł 3936.00
Cena netto (za usługę/grupę): 3 200,00 zł
ilość szt

towar niedostępny

* - Pole wymagane

Szczegółowy opis

Mapowanie pomieszczeń produkcyjnych |
Mapowanie magazynów

 

Biuro Naukowo-Techniczne SIGMA wykonuje pomiary stabilności i rozkładu temperatur w pomieszczeniach produkcyjnych, pomieszczeniach magazynowych, obszarach o kontrolowanej temperaturze.

Mapowanie pomieszczeń odbywa się z wykorzystaniem liczby rejestratorów oraz w czasie uzgodnionym z zamawiającym pomiary. Wyniki mapowania raportowane są zgodnie ze standardem opracowywania dokumentacji kwalifikacyjnej IQ/ OQ/ PQ przyjętym powszechnie w branży farmaceutycznej/ medycznej/ kosmetycznej. Oprócz tabel i wykresów zarejestrowanych temperaturdla każdego z punktów pomiarowych obliczona zostaje dodatkowo wartość Średniej Temperatury Kinetycznej (ang. MKT - Mean Kinetic Temerature).

Zachęcamy do kontaktu celem uzgodnienia zakresu wymaganych testów oraz przedstawienia nam Państwa ewentualnych specyficznych wymagań co do metodyki testowania urządzenia (e-mail: info@bnt-sigma.pl; telefon: 61 624 27 22).


Wykorzystywany system pomiarowy

W pomiarach wykorzystujemy zwalidowany system loggerowy - bezprzewodowe rejestratory temperatury - odczytywane po zakończonym cyklu pomiarowym. Rozwiązanie to pozwala na sprawne uzbrojenie pomieszczenia w czujniki i zminimalizowanie zakłóceń pracy pomieszczenia przez prowadzone testy.

Urządzenia dostępne do wykorzystania w trakcie testów (w ilości i konfiguracji uzgodnionej z Zamawiającym)

  • Rejestratory temperatury do pracy w zakresie -30°C ÷ 60°C
    - dokładność 0,10°C (dla zakresu temperatur 0°C ÷ 60°C); dokładność 0,15°C (dla zakresu temperatur -30°C ÷ 0°C)
    - rozdzielczość 0,01°C
    - ilość: do 26 sztuk

 

Sposób realizacji usługi

 

Pomiary mogą zostać przeprowadzone:

  • w całości przez Inżyniera ds. Walidacji BNT SIGMA (zaprogramowanie rejestratorów zgodnie z planem testów, umieszczenie zaprogramowanych rejestratorów temperatury w pomieszczeniu, odinstalowanie rejestratorów temperatury, analiza danych i opracowanie raportu),
  • przy współpracy między Zlecającym pomiary a Inżynierem ds. Walidacji BNT SIGMA (po stronie Zlecającego: umieszczenie zaprogramowanych rejestratorów temperatury w pomieszczeniu i późniejsze ich odinstalowanie oraz odesłanie kurierem; po stronie BNT SIGMA: zaprogramowanie rejestratorów zgodnie z planem testów, wysyłka rejestratorów kurierem do Zamawiającego, analiza danych i opracowanie raportu), co pozwala na optymalizację kosztu usługi po stronie Zamawiającego.

 

Składanie zamówień

Zapraszamy do kontaktu celem indywidualnej wyceny badania, omówienia warunków prowadzenia testu
(email: info@bnt-sigma.pl; tel. 530 30 90 30).

 

Produkty powiązane

Inne (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl