Kalibracja (wzorcowanie) czujników ciśnienia, manometrów, pętli pomiaru ciśnienia

Dostępność usługi: Usługa dostępna - wypełnij formularz poniżej
Czas realizacji usługi: Do 10 dni
Cena brutto: 479,70 zł 479.70
Cena netto (za usługę/grupę): 390,00 zł
ilość szt

towar niedostępny

* - Pole wymagane

Szczegółowy opis

Kalibracja (wzorcowanie) czujników ciśnienia,

manometrów, pętli pomiaru ciśnienia

 

Wykonujemy kalibracje/wzorcowania czujników ciśnienia, manometrów, pętli pomiaru ciśnienia w zakresie od 0,1 bar abs do 16 bar. Kalibracje wykonujemy na miejscu u klienta oraz w siedzibie naszego laboratorium. Wzorcowanie metodą porównawczą względem referencyjnych czujników ciśnienia (o zakresie 0,1 - 4 bar abs oraz 0 - 16 bar) o dokładności 0,05%.


Rodzaje przyrządów
, dla których prowadzimy wzorcowania:

  • elektroniczne czujniki i przetworniki ciśnienia
  • manometry sprężynowe
  • pętle pomiarowe (systemy pomiaru ciśnienia zainstalowane na liniach produkcyjnych, urządzeniach procesowych)

 

Zakres ciśnienia, w których prowadzimy wzorcowania:

  • wzorcowania na miejscu u klienta: 0,1 bar abs ÷ 4 bar abs oraz 0 bar ÷ 16 bar
  • wzorcowania w siedzibie naszego laboratorium: 0,1 bar abs ÷ 4 bar abs oraz 0 bar ÷ 16 bar

 

Niepewność wzorcowania:

  • punkt wzorcowania w zakresie 0,1 bar abs ÷ 4 bar abs: ±0,005 bar (niepewność rozszerzona, k=2)
  • punkt wzorcowania w zakresie 0 bar ÷ 16 bar: ±0,01 bar (niepewność rozszerzona, k=2)

Laboratorium Wzorcujące BNT SIGMA wystawia Świadectwo Wzorcowania po wykonanym wzorcowaniu wybranych urządzeń. Świadectwo Wzorcowania jest przygotowane zgodnie z obowiązującym wzorem. Wszystkie wzorcowania w Laboratorium wykonywane są przy użyciu manometrów referencyjnych o wysokiej dokładności, posiadających aktualne, akredytowane świadectwo wzorcowania i z zastosowaniem procedur opartych m.in. o wytyczne EURAMET i GUM, w celu zapewnienia spójności pomiarowej, miarodajności, odtwarzalności i powtarzalności uzyskiwanych wyników wzorcowania. Na każdym Świadectwie Wzorcowania wydanym przez Laboratorium Wzorcujące BNT SIGMA umieszczana na jest informacja na temat wzorca (manometru referencyjnego) użytego podczas wzorcowania oraz numer jego akredytowanego świadectwa.

 

Kalibracja manometrów i czujników ciśnienia - cena usługi, zamówienia

 
W przypadku kalibracji wykonywanych na miejscu u klienta: w ciągu 1 dnia pomiarowego zazwyczaj możliwe jest wykonanie wzorcowań do około 10 przyrządów pomiarowych. W zależności od ilości punktów kalibracyjnych oraz lokalizacji wykonywania pomiarów,1 dzień pomiarowy dla wzorcowań grupy obiektów wyceniany jest w przedziale 3500 PLN - 6100 PLN netto (+ 23% VAT). Zapraszamy do kontaktu celem omówienia wymaganego zakresu prac. Na tej podstawie przygotujemy dla Państwa firmy szczegółową wycenę realizacji usługi. Zamówienia na realizację usługi przyjmujemy poprzez formularz znajdujący się w górnej części strony lub drogą email.

W przypadku kalibracji wykonywanych w siedzibie naszego laboratorium: cena kalibracji 1 przyrządu przyrządu pomiarowego w 3 punktach kalibracyjnych wynosi 390 PLN netto (+ 23% VAT). Każdy dodatkowy punkt kalibracji +100 PLN netto. Do ceny usługi doliczany jest koszt odesłania urządzenia/urządzeń przesyłką kurierską w wysokości 40PLN netto. Zamówienia na realizację usługi przyjmujemy poprzez formularz znajdujący się w górnej części strony lub drogą email.

 
 


KONTAKT
Email: info@bnt-sigma.pl
Telefon: 530 30 90 30


 

Produkty powiązane

Inne (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl