Program "3SIGMA" do zarządzania kartami kontrolnymi w laboratorium

karty kontrolne program excel.jpg
  • nowość
Dostępność usługi: Produkt dostępny
Czas realizacji usługi: do 14 dni
Cena brutto: 11 685,00 zł 11685.00
Cena netto (za usługę/grupę): 9 500,00 zł
ilość szt

towar niedostępny

Szczegółowy opis

Program "3SIGMA" do zarządzania kartami kontrolnymi w laboratorium

 

Program 3SIGMA


Program służy do zarządzania kartami kontrolnymi w środowisku laboratorium badawczego. Program ułatwia tworzenie i prowadzenie elektronicznych kart kontrolnych, a dzięki wbudowanym warunkom i funkcjom statystycznym, wyręcza użytkownika z obowiązku wykonywania samodzielnych obliczeń matematycznych i statystycznych - zarówno na potrzeby bieżącej oceny karty (wyszukiwanie konfiguracji nietypowych, analiza trendów), jak i końcowej statystycznej oceny karty (identyfikowanie wartości odstających, ocena niezmienności średniej, ocena niezmienności wariancji).

Program opracowany został stricte z myślą o jego wykorzystaniu do nadzorowania metod badawczych i/lub urządzeń w laboratoriach badawczych. Program 3SIGMA:

  • Bazuje na powszechnie stosowanym w laboratoriach oprogramowaniu Microsoft Excel - jest makrem "dodającym" do Excel funkcje wymagane do zautomatyzowanego zarządzania kartami kontrolnymi, a poprzez wykorzystanie popularnego formatu Excel, nie narzuca pracowniom konieczności nauki obsługi zupełnie nowego oprogramowania.
  • Uwzględnia pełny proces zarządzania kartami: tworzenie, odszukiwanie, prowadzenie, ocenę statystyczną i archiwizację zakończonych kart, wygodne tworzenie kolejnych kart (z aktualizacją lub zachowaniem dotychczasowych granic karty i wartości docelowej), informowanie kierownika laboratorium o wystąpieniu na karcie nietypowej konfiguracji.
  • Posiada tylko te funkcje, które są powszechnie wykorzystywane w pracy laboratoriów - dostępne rodzaje kart kontrolnych i testy statystyczne pozwalają na prowadzenie wymaganego nadzoru nad metodami badawczymi i/lub urządzeniami, a jednocześnie pomagają w szybkiej nauce obsługi programu i nie pogarszają przejrzystości programu.

 

 

Sposób dostarczenia programu: Plik elektroniczny do pobrania poprzez link przesyłany Klientowi za pomocą poczty email

Licencja: Dożywotna licencja wielostanowiskowa (brak opłat cyklicznych, nieograniczona liczba komputerów)

W zestawie: Instrukcja „Pierwsze kroki z programem 3SIGMA” (pdf)

Czas dostawy: Maksymalnie w ciągu 14 dni od opłacenia faktury proforma 

  

OFERTA CENOWA DO POBRANIA 

 Aktualna oferta na rok 2024 w formacie PDF: przejdź TUTAJ


 
OTRZYMUJ RAZ NA KWARTAŁ INFORMACJE

O NOWYCH USŁUGACH I OFERTACH SPECJANYCH


 

 

 

 

Pliki do pobrania:

Produkty powiązane

Inne (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl